Kopenhagos kortelė

Kopenhagos kortelė, (tokios pat yra ir Osle bei Stokholme), keliautojui suteikia nemažai privalumų. Ją įsigiję galite visa važinėti  visų rūšių transportu rytinėje  salos pusėje. Iš čia pasiekiama ne tik Kopenhagos oro uostas bet ir Roskildė bei Hillerød, Helsingoras, Fredriksborg Kronborgo, Elsinoras. Be to, nemokamas įėjimas į  65 muziejus ir atrakcionus. Iki 20% nuolaidos taikomos restoranuose ir dviračių nuomai bei kelionėms upių transportu.

24 valandas galiojanti kortelė kainuoja apie 250 kronų (apie 30 EUR), 72 valandų, 47 0 kronų. Kortelę, galima įsigyti visose stotyse, oro uoste, turofis, didesniuose viešbučiuose.

Kiek sutaupysite? Pavyzdžiui, aplankyti tris miesto centro rūmuose – Rosenborg ( bilieto kaina 75 kronų), Amalienborg (60 kronų), Kristianborg (70 kronų), Absalon pilies griuvėsiai  (40 kronų), Town Hall muziejus Andersen (67 kronų) bilietas į į” Tivoli „(95 kronų), pasaulio laikrodis (10 kronų). Su kortele į šiuos muziejus pateksite su didele nuolaida arba nemokamai.

Kortelės galiojimo pradžia ne jos įsigijimo, bet pirmosios kelionės viešuoju transportu momentas. Tik nuo tada bus pradėtos skaičiuoti nuolaidų Kopenhagoje valandos.

You may also like