Romantiškoji Kopenhaga – gražiausios vietos pasimatymams ar fotosesijoms

kopenhaga-kanalaiRenkantis vietą savo vestuvėms žmonės tampa vis išrankesni, ieškoma unikalių vietų, palankių sąlygų, gražių vietų fotosesijoms ir, žinoma, paslaugų kokybės. Todėl vestuvės užsienyje jau nebestebina, pasirenkama tuoktis nebūtinai arti namų, o ten kur traukia širdis. Pastaruoju metu Kopenhaga tapo tuo traukos centru planuojantiems vestuves. Anot Kopenhagos Turizmo departamento, kas ketvirta pora besituokianti šiame gražiame mieste yra iš užsienio. Todėl šiame straipsnyje peržvelgsime vietas Kopenhagoje, kurias pasirenka vestuvininkai (ir ne tik) fotosesijoms ir tiesiog vietas, kurios traukia įsimylėjėlius.

Kopenhagos undinėlė

Ko gero žymiausias Kopenhagos simbolis yra undinėlės skulptūra, kuriai dabar jau virš 100 metų (sukurta ir padovanota miestui 1913 08 23). Sukurti undinėlę įkvėpė Hanso Kristiano Anderseno pasaka Mažoji undinėlė, kuri yra apie tikrą meilę. Kas ryt mažoji undinėlė pakildavo iš jūrų gelmių ir krante įsitaisydavo ant uolos, kad galėtų bent akies krašteliu pamatyti princą, kurį buvo įsimylėjusi. Tokia ir skulptūra – ant uolos sėdinti undinėlė, žvelgianti į krantą ir savo princą. Meilės istorija ir daili skulptūra vilioja turistus ir įsimylėjėlius iš viso pasaulio. Juk visi žino šią H.K. Anderseno pasaką.

Planetariumas

Gulėti po žvaigždėmis ir stebėti kosmoso filmą. Gamtos ir kosmoso galybė geriausiai atsispindi itin dideliame Kopenhagos planetariume. Laikas praleistas jame bus ne tik svarbus pažinimo, naujų žinių ir energijos pasikrovimo laikas, tačiau ir romantiškas pasibuvimas po begaliniu dangumi pilnu žvaigždžių. Planetariumas galbūt būtų sudėtinga vieta fotosesijai, tačiau ideali vieta romantiškam pasimatymui, galbūt net piršlyboms.

Kopenhagos kanalai

Pasiplaukioti Kopenhagos kanalais yra ne tik romantiška, tačiau ir puiki galimybė pažinti miestą. Kopenhagoje organizuojami turai su gidais įvairiomis kalbomis, tad pasiplaukiojimas išties vertingas pažintine prasme. Gražiausios miesto vietos linguojant kelte atsirėmus į mylimojo petį – kas gali būti geriau. Nebent prieš vestuvinė ar povestuvinė fotosesija fone skriejant įspūdingiausiems miesto vaizdams. Trumpiausi turai yra aplink miesto uostą, tačiau pasirengusiems pamatyti daugiau romantiškų Kopenhagos atspalvių, patiks išvykos į Trekronet forto salą. Išvykas galima derinti ir su muzikiniais renginiais vykstančiais kelte ar muzikos festivaliais.

You may also like